71 NW 76 ST 17

Miami, Florida 33150 · Miami-Dade County · Parcel 0131120930160

$32 530
Assessed Value
$94 810
Market Value
Annual Tax
$7 530
Taxable Value
Ownership
OwnerLUIS GONZAGA CASTRO
Mailing Address71 NW 76 ST #17 MIAMI FL
Property Details
Year Built1961
Living Area559 sq ft
Use Code005
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$94 810
Assessed Value$32 530
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 530