603 BOLIVIA BLVD

BRADENTON, Florida 34207 · Manatee County · Parcel 5867004609

$42 212
Assessed Value
$55 813
Market Value
Annual Tax
$17 212
Taxable Value
Ownership
OwnerWILSON, JENNIFER L
Mailing Address603 BOLIVIA BLVD BRADENTON FL 34207
Property Details
Year Built1971
Living Area1 032 sq ft
Lot Size4 642 sq ft
Use Code005
Valuation Breakdown
Land Value$35 700
Just (Market) Value$55 813
Assessed Value$42 212
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 212