7650 NE 182 TER

WILLISTON, Florida 32696 · Levy County · Parcel 0407000800

$28 328
Assessed Value
$83 711
Market Value
Annual Tax
$3 328
Taxable Value
Ownership
OwnerCOX ANTHONY
Mailing Address7650 NE 182ND TER WILLISTON FL 32696
Property Details
Year Built1975
Living Area816 sq ft
Lot Size44 431 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$25 245
Just (Market) Value$83 711
Assessed Value$28 328
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 328