11290 SE 6 ST

WILLISTON, Florida 32696 · Levy County · Parcel 0368300800

$23 194
Assessed Value
$251 986
Market Value
Annual Tax
$23 194
Taxable Value
Ownership
OwnerREDDISH DALE R
Mailing Address1293 SW HEATHER TERR STUART FL 34997
Property Details
Lot Size871 200 sq ft
Use Code056
Valuation Breakdown
Land Value$4 408
Building Value$18 786
Just (Market) Value$251 986
Assessed Value$23 194
Taxable Value$23 194