915/917 GRAYSTONE AVE

LEHIGH ACRES, Florida 33974 · Lee County · Parcel 264527L1020090040

$336 483
Assessed Value
$336 483
Market Value
Annual Tax
$336 483
Taxable Value
Ownership
OwnerALIAGA JOYCE
Mailing Address20885 HUFFMASTER RD NORTH FORT MYERS FL 33917
Property Details
Year Built2024
Living Area2 432 sq ft
Lot Size13 752 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$18 564
Building Value$317 919
Just (Market) Value$336 483
Assessed Value$336 483
Taxable Value$336 483
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $440 000 01