105 NAVAHO CT

LEHIGH ACRES, Florida 33974 · Lee County · Parcel 014527L2030160300

$354 966
Assessed Value
$354 966
Market Value
Annual Tax
$354 966
Taxable Value
Ownership
OwnerFERNANDEZ BRIAN STEVEN GUER &
Mailing Address105 NAVAHO CT LEHIGH ACRES FL 33974
Property Details
Year Built2024
Living Area2 774 sq ft
Lot Size10 934 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 343
Building Value$339 623
Just (Market) Value$354 966
Assessed Value$354 966
Taxable Value$354 966
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2025 $445 000 01