5311 SUMMERLIN RD

FORT MYERS, Florida 33919 · Lee County · Parcel 114524P1037111106

$37 683
Assessed Value
$116 442
Market Value
Annual Tax
$12 683
Taxable Value
Ownership
OwnerRAYBOURN ANGELA LEIGH
Mailing Address5311 SUMMERLIN RD #1106 FORT MYERS FL 33919
Property Details
Year Built1985
Living Area1 018 sq ft
Lot Size8 156 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$116 442
Assessed Value$37 683
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 683