5268 CEDARBEND DR

FORT MYERS, Florida 33919 · Lee County · Parcel 024524P4023680030

$36 130
Assessed Value
$112 485
Market Value
Annual Tax
$11 130
Taxable Value
Ownership
OwnerELLIOTT RICHARD J
Mailing Address5268 CEDARBEND DR #3 FORT MYERS FL 33919
Property Details
Year Built1984
Living Area918 sq ft
Lot Size1 176 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$50 873
Just (Market) Value$112 485
Assessed Value$36 130
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 130