516 KILLARNEY AVE S

LEHIGH ACRES, Florida 33974 · Lee County · Parcel 144527L1040120150

$358 443
Assessed Value
$358 443
Market Value
Annual Tax
$358 443
Taxable Value
Ownership
Owner614 PROP LLC
Mailing Address4840 NE 26TH AVE FORT LAUDERDALE FL 33308
Property Details
Year Built2024
Living Area2 989 sq ft
Lot Size10 476 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$15 343
Building Value$343 100
Just (Market) Value$358 443
Assessed Value$358 443
Taxable Value$358 443