19681 SUMMERLIN RD

FORT MYERS, Florida 33908 · Lee County · Parcel 12462303000002000

$43 230
Assessed Value
$53 295
Market Value
Annual Tax
$18 230
Taxable Value
Ownership
OwnerDUGAS THEODORE F
Mailing Address19681 SUMMERLIN RD #200 FORT MYERS FL 33908
Property Details
Lot Size1 873 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$53 295
Just (Market) Value$53 295
Assessed Value$43 230
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 230