12010 LIVE OAK DR

FORT MYERS, Florida 33908 · Lee County · Parcel 364523030000D0010

$39 624
Assessed Value
$112 068
Market Value
Annual Tax
$14 624
Taxable Value
Ownership
OwnerGARCIA MIRIAM CARBALLO
Mailing Address12010 LIVE OAK DR FORT MYERS FL 33908
Property Details
Year Built1975
Living Area2 192 sq ft
Lot Size3 790 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$41 990
Just (Market) Value$112 068
Assessed Value$39 624
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 624