101 FISHBURN RD

MONTICELLO, Florida 32344 · Jefferson County · Parcel 31-1S-4E-0000-0330-0000

$88 757
Assessed Value
$140 867
Market Value
Annual Tax
$70 914
Taxable Value
Ownership
OwnerFISHBURN ANTHONY & BENJAMIN
Mailing AddressPO BOX 80 WACISSA FL 32361
Property Details
Year Built1985
Living Area3 121 sq ft
Lot Size455 638 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$88 910
Building Value$2 260
Just (Market) Value$140 867
Assessed Value$88 757
Exemptions-$17 843
Taxable Value$70 914