1114 BRUMBY ST

QUINCY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 3-12-2N-4W-0000-00311-2300

$51 433
Assessed Value
$60 198
Market Value
Annual Tax
$30 099
Taxable Value
Ownership
OwnerHENRY FELITA
Mailing AddressP O BOX 81 QUINCY FL 32353
Property Details
Year Built1945
Living Area853 sq ft
Lot Size10 801 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$17 510
Just (Market) Value$60 198
Assessed Value$51 433
Exemptions-$21 334
Taxable Value$30 099