TYLER SANDERS RD

COUNTY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 1-33-4N-4W-0000-00313-0000

$50 710
Assessed Value
$1 016 619
Market Value
Annual Tax
$50 710
Taxable Value
Ownership
OwnerJVZ PROPERTIES LLC
Mailing Address3616 JACKSON BLUFF RD TALLAHASSEE FL 32304
Property Details
Lot Size8 514 238 sq ft
Use Code055
Valuation Breakdown
Land Value$40 710
Building Value$10 000
Just (Market) Value$1 016 619
Assessed Value$50 710
Taxable Value$50 710