1104 LITTLE SYCAMORE RD

COUNTY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 3-04-2N-6W-0000-00222-0100

$39 874
Assessed Value
$207 582
Market Value
Annual Tax
$14 874
Taxable Value
Ownership
OwnerBURDICK STEVEN
Mailing Address1104 LITTLE SYCAMORE RD QUINCY FL 32351
Property Details
Year Built1990
Living Area1 848 sq ft
Lot Size704 365 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$144 253
Just (Market) Value$207 582
Assessed Value$39 874
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 874
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2025 $100 11
1 de junio de 2024 $100 11