109 RANDOLPH RD

COUNTY, Florida 32333 · Gadsden County · Parcel 2-32-3N-2W-0000-00422-0300

$32 873
Assessed Value
$45 388
Market Value
Annual Tax
$7 873
Taxable Value
Ownership
OwnerRANDOLPH STEVEN
Mailing Address109 RANDOLPH RD HAVANA FL 32333
Property Details
Year Built1948
Living Area862 sq ft
Lot Size39 060 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$17 588
Just (Market) Value$45 388
Assessed Value$32 873
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 873