10876 FLA-GA HWY

COUNTY, Florida 32333 · Gadsden County · Parcel 2-01-3N-2W-0152-00000-0050

$34 269
Assessed Value
$74 794
Market Value
Annual Tax
$9 269
Taxable Value
Ownership
OwnerHORNE JIMMY
Mailing Address10876 FL/GA HWY HAVANA FL 32333
Property Details
Year Built1991
Living Area1 248 sq ft
Lot Size109 336 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$35 326
Just (Market) Value$74 794
Assessed Value$34 269
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 269