10632 BLUE STAR HWY

COUNTY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 2-12-3N-5W-0000-00333-0500

$44 533
Assessed Value
$86 785
Market Value
Annual Tax
$19 533
Taxable Value
Ownership
OwnerSADLER NANCY
Mailing Address10632 BLUE STAR HY QUINCY FL 32351
Property Details
Year Built2002
Living Area1 404 sq ft
Lot Size186 437 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$30 816
Just (Market) Value$86 785
Assessed Value$44 533
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 533