1059 MATTHEW CLARK RD

COUNTY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 3-18-2N-5W-0000-00214-0100

$41 964
Assessed Value
$100 315
Market Value
Annual Tax
$16 964
Taxable Value
Ownership
OwnerMARTIN DIANE
Mailing Address1059 MATTHEW CLARK RD QUINCY FL 32351
Property Details
Year Built1905
Living Area1 944 sq ft
Lot Size217 800 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 250
Just (Market) Value$100 315
Assessed Value$41 964
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 964