105 ELM AVE

HAVANA, Florida 32333 · Gadsden County · Parcel 2-35-3N-2W-0321-00000-0600

$27 566
Assessed Value
$39 694
Market Value
Annual Tax
$2 566
Taxable Value
Ownership
OwnerBROWN CYNTHIA
Mailing Address105 ELM AVE AVE HAVANA FL 32333
Property Details
Year Built1980
Living Area1 672 sq ft
Lot Size12 562 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$12 360
Just (Market) Value$39 694
Assessed Value$27 566
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 566