103 S CHALK ST

QUINCY, Florida 32351 · Gadsden County · Parcel 3-07-2N-3W-0700-00006-0010

$50 104
Assessed Value
$55 845
Market Value
Annual Tax
$37 226
Taxable Value
Ownership
OwnerSAILOR HARRIETT
Mailing Address103 S CHALK ST QUINCY FL 32351
Property Details
Year Built1945
Living Area1 353 sq ft
Lot Size11 250 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$12 970
Just (Market) Value$55 845
Assessed Value$50 104
Exemptions-$12 878
Taxable Value$37 226