818 LUCERNE AVE

PENSACOLA, Florida 32505 · Escambia County · Parcel 461S301100035009

$47 638
Assessed Value
$112 118
Market Value
Annual Tax
$22 638
Taxable Value
Ownership
OwnerPATE DARTANYA
Mailing Address818 LUCERNE AVE PENSACOLA FL 32505
Property Details
Year Built1959
Living Area1 278 sq ft
Lot Size8 747 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$112 118
Assessed Value$47 638
Exemptions-$47 638
Taxable Value$22 638