8309 FIRETOWER RD

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0134300160R

$456 806
Assessed Value
$456 806
Market Value
Annual Tax
$456 806
Taxable Value
Ownership
OwnerBCEL 10B LLC
Mailing Address7563 PHILIPS HWY JACKSONVILLE FL 32256
Property Details
Year Built2024
Living Area3 115 sq ft
Lot Size12 076 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$39 285
Building Value$417 521
Just (Market) Value$456 806
Assessed Value$456 806
Taxable Value$456 806