8323 ORION TRACE CT

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0091380020R

$503 143
Assessed Value
$503 143
Market Value
Annual Tax
$478 143
Taxable Value
Ownership
OwnerRODRIGUEZ JULIO
Mailing Address8323 ORION TRACE CT JACKSONVILLE FL 32210
Property Details
Year Built2024
Living Area3 019 sq ft
Lot Size175 220 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$145 575
Building Value$357 568
Just (Market) Value$503 143
Assessed Value$503 143
Exemptions-$50 722
Taxable Value$478 143