756 SW UTAH ST

FORT WHITE, Florida 32038 · Columbia County · Parcel 00000001438004

$26 065
Assessed Value
$63 273
Market Value
Annual Tax
$1 065
Taxable Value
Ownership
OwnerGILLARD JOHN G
Mailing Address756 SW UTAH ST FORT WHITE FL 32038
Property Details
Year Built1966
Living Area855 sq ft
Lot Size80 020 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$36 000
Just (Market) Value$63 273
Assessed Value$26 065
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 065