132 SW WALNUT PL

FORT WHITE, Florida 32038 · Columbia County · Parcel 365S1500488013

$22 700
Assessed Value
$22 700
Market Value
Annual Tax
$22 700
Taxable Value
Ownership
OwnerWHEELER PAULA ANN
Mailing Address192 SW WALNUT PL FORT WHITE FL 32038
Property Details
Lot Size43 996 sq ft
Use Code007
Valuation Breakdown
Land Value$13 000
Building Value$9 700
Just (Market) Value$22 700
Assessed Value$22 700
Taxable Value$22 700
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $100 11