173 SW LIZARD DR

FORT WHITE, Florida 32038 · Columbia County · Parcel 017S1501439752

$30 711
Assessed Value
$47 863
Market Value
Annual Tax
$5 711
Taxable Value
Ownership
OwnerRHODEN EARICE RAY
Mailing Address173 SW LIZARD DR FORT WHITE FL 32038
Property Details
Year Built1968
Living Area543 sq ft
Lot Size36 154 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$12 035
Just (Market) Value$47 863
Assessed Value$30 711
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 711