355 ARORA Blvd

Orange Park, Florida 32073 · Clay County · Parcel 01-04-25-011312-000-00

$77 089
Assessed Value
$164 976
Market Value
Annual Tax
$52 089
Taxable Value
Ownership
OwnerMajors Trisha
Mailing Address355 Arora Blvd Orange Park FL 32073
Property Details
Year Built1964
Living Area1 352 sq ft
Lot Size8 755 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$164 976
Assessed Value$77 089
Exemptions-$50 722
Taxable Value$52 089