637 N WATER ST

STARKE, Florida 32091 · Bradford County · Parcel 03475000000

$58 319
Assessed Value
$107 301
Market Value
Annual Tax
$33 319
Taxable Value
Ownership
OwnerEDWARDS STEPHEN C
Mailing Address637 N WATER ST STARKE FL 32091
Property Details
Year Built1948
Living Area1 665 sq ft
Lot Size11 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$28 000
Just (Market) Value$107 301
Assessed Value$58 319
Exemptions-$25 000
Taxable Value$33 319
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 $100 11