1205 LARRY ST

STARKE, Florida 32091 · Bradford County · Parcel 02688000500

$42 683
Assessed Value
$71 246
Market Value
Annual Tax
$17 683
Taxable Value
Ownership
OwnerBASS CORNELIUS (DEC)
Mailing Address% ONIEL BASS (SON) STARKE FL 32091
Property Details
Year Built1940
Living Area1 215 sq ft
Lot Size9 400 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$10 500
Just (Market) Value$71 246
Assessed Value$42 683
Exemptions-$25 000
Taxable Value$17 683