1123 NEIL CT

STARKE, Florida 32091 · Bradford County · Parcel 03907000000

$48 550
Assessed Value
$81 760
Market Value
Annual Tax
$23 550
Taxable Value
Ownership
OwnerCREWS DOREEN S
Mailing Address1123 NEIL CT STARKE FL 32091
Property Details
Year Built1980
Living Area940 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$28 000
Just (Market) Value$81 760
Assessed Value$48 550
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 550