1118 LAMAR ST

STARKE, Florida 32091 · Bradford County · Parcel 02690000100

$47 973
Assessed Value
$82 181
Market Value
Annual Tax
$22 973
Taxable Value
Ownership
OwnerJONES CORINE
Mailing Address1118 LAMAR ST STARKE FL 32091
Property Details
Year Built1972
Living Area1 405 sq ft
Lot Size9 400 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$10 500
Just (Market) Value$82 181
Assessed Value$47 973
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 973