1112 CALVARY ST

STARKE, Florida 32091 · Bradford County · Parcel 02683000600

$43 992
Assessed Value
$72 946
Market Value
Annual Tax
$18 992
Taxable Value
Ownership
OwnerLEE ANGITOLITA
Mailing AddressPO BOX 192 STARKE FL 32091
Property Details
Year Built1972
Living Area1 267 sq ft
Lot Size8 080 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$10 500
Just (Market) Value$72 946
Assessed Value$43 992
Exemptions-$25 000
Taxable Value$18 992