1017 W MADISON ST

STARKE, Florida 32091 · Bradford County · Parcel 04078000000

$37 361
Assessed Value
$69 044
Market Value
Annual Tax
$12 361
Taxable Value
Ownership
OwnerMONTROY APRIL
Mailing Address1017 W MADISON ST STARKE FL 32091
Property Details
Year Built1940
Living Area1 081 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$28 000
Just (Market) Value$69 044
Assessed Value$37 361
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 361