99 GARDEN ST

SANTA ROSA BEACH, Florida 32459 · Walton County · Parcel 272S20336000000070

$46 892
Assessed Value
$139 765
Market Value
Annual Tax
$21 892
Taxable Value
Ownership
OwnerGATTO JOSEPH LAWRENCE & TRACY
Mailing Address99 GARDEN ST SANTA ROSA BEACH FL 32459
Property Details
Year Built2003
Living Area1 828 sq ft
Lot Size10 062 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$115 000
Just (Market) Value$139 765
Assessed Value$46 892
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 892