82 MONKS LN

SANTA ROSA BEACH, Florida 32459 · Walton County · Parcel 302S20336300010050

$385 196
Assessed Value
$385 196
Market Value
Annual Tax
$385 196
Taxable Value
Ownership
OwnerSTINNETT BRENT EUGENE & KELLI
Mailing Address13100 SW 9TH ST YUKON OKLAHOMA 73099
Property Details
Year Built2024
Living Area2 415 sq ft
Lot Size11 020 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$79 000
Building Value$306 196
Just (Market) Value$385 196
Assessed Value$385 196
Taxable Value$385 196
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $100 14
1 de febrero de 2025 $675 000 01