7 NEST LN S

SANTA ROSA BEACH, Florida 32459 · Walton County · Parcel 232S203317100B0020

$365 172
Assessed Value
$365 172
Market Value
Annual Tax
$365 172
Taxable Value
Ownership
OwnerTYSHCHUK STANISLAV
Mailing Address2991 BRIGHTN 13ST BROOKLYN NY 11235
Property Details
Year Built2024
Living Area2 059 sq ft
Lot Size6 316 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$105 000
Building Value$260 172
Just (Market) Value$365 172
Assessed Value$365 172
Taxable Value$365 172
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $492 000 01