385 DOLPHIN DR

SANTA ROSA BEACH, Florida 32459 · Walton County · Parcel 043S20344000000590

$1 085 694
Assessed Value
$1 085 694
Market Value
Annual Tax
$1 085 694
Taxable Value
Ownership
OwnerMCDANIEL AUSTIN
Mailing Address6432 WOODLAND DR DALLAS TX 75225
Property Details
Year Built2024
Living Area2 741 sq ft
Lot Size3 287 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$205 000
Building Value$880 694
Just (Market) Value$1 085 694
Assessed Value$1 085 694
Taxable Value$1 085 694
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2024 $1 420 400 01