353 CENTRAL 7TH ST

SANTA ROSA BEACH, Florida 32459 · Walton County · Parcel 222S20331200420040

$33 744
Assessed Value
$122 148
Market Value
Annual Tax
$8 744
Taxable Value
Ownership
OwnerAUGER KELLY E
Mailing Address353 CENTRAL 7TH ST E SANTA ROSA BEACH FL 32459
Property Details
Year Built1993
Living Area1 507 sq ft
Lot Size11 238 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$108 000
Just (Market) Value$122 148
Assessed Value$33 744
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 744