328 O'SAGE DR

DEFUNIAK SPRINGS, Florida 32433 · Walton County · Parcel 153N21370000010070

$47 836
Assessed Value
$71 477
Market Value
Annual Tax
$22 836
Taxable Value
Ownership
OwnerFISH STANLY JAMES
Mailing Address328 OSAGE DR DEFUNIAK SPRINGS FL 32433
Property Details
Year Built2003
Living Area1 560 sq ft
Lot Size158 122 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$36 300
Just (Market) Value$71 477
Assessed Value$47 836
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 836