304 JUNIPER DR

FREEPORT, Florida 32439 · Walton County · Parcel 281S214106000A0140

$37 939
Assessed Value
$71 577
Market Value
Annual Tax
$12 939
Taxable Value
Ownership
OwnerBARNETT JAMES ALLEN REVOCABLE
Mailing Address304 JUNIPER DR FREEPORT FL 32439
Property Details
Year Built1980
Living Area1 656 sq ft
Lot Size14 157 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$56 250
Just (Market) Value$71 577
Assessed Value$37 939
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 939
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $100 11