298 CLOUD DR

DEFUNIAK SPRINGS, Florida 32433 · Walton County · Parcel 173N21370000010480

$48 586
Assessed Value
$72 796
Market Value
Annual Tax
$23 586
Taxable Value
Ownership
OwnerDAVIS LINDA
Mailing Address298 CLOUD DR DEFUNIAK SPRINGS FL 32433
Property Details
Year Built1999
Living Area1 766 sq ft
Lot Size446 490 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$55 350
Just (Market) Value$72 796
Assessed Value$48 586
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 586