155 S 1ST ST

SANTA ROSA BEACH, Florida 32459 · Walton County · Parcel 222S20331201080140

$281 813
Assessed Value
$281 813
Market Value
Annual Tax
$281 813
Taxable Value
Ownership
OwnerTHANK GOD WE MADE IT INC
Mailing Address503 CHANNEL MARKER ST E MARY ESTHER FL 32539
Property Details
Year Built2024
Living Area1 460 sq ft
Lot Size6 750 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$35 000
Building Value$246 813
Just (Market) Value$281 813
Assessed Value$281 813
Taxable Value$281 813