910 LAZIO CIR

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 900602001650

$381 622
Assessed Value
$381 622
Market Value
Annual Tax
$351 622
Taxable Value
Ownership
OwnerPREVETTI JOANN TR
Mailing Address910 LAZIO CIR DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built2024
Living Area2 696 sq ft
Lot Size7 405 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$58 000
Building Value$323 622
Just (Market) Value$381 622
Assessed Value$381 622
Exemptions-$50 722
Taxable Value$351 622
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $455 500 01