768 TERRAPIN DR

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 900806003540

$584 366
Assessed Value
$584 366
Market Value
Annual Tax
$584 366
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON BRIAN ANTHONY
Mailing Address768 TERRAPIN DR DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built2024
Living Area3 711 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Building Value$514 366
Just (Market) Value$584 366
Assessed Value$584 366
Taxable Value$584 366
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $683 700 01