644 BECKLOW ST

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 900807004080

$435 396
Assessed Value
$435 396
Market Value
Annual Tax
$435 396
Taxable Value
Ownership
OwnerJSMJ 1 LLC
Mailing Address116 ELISSAR DR DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built2024
Living Area2 899 sq ft
Lot Size5 227 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Building Value$365 396
Just (Market) Value$435 396
Assessed Value$435 396
Taxable Value$435 396
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $475 700 01