636 DOGFISH LN

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 900807003670

$368 247
Assessed Value
$368 247
Market Value
Annual Tax
$343 247
Taxable Value
Ownership
OwnerWILSON KAREN ANGELEE
Mailing Address636 DOGFISH LN DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built2024
Living Area2 467 sq ft
Lot Size3 920 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$56 000
Building Value$312 247
Just (Market) Value$368 247
Assessed Value$368 247
Exemptions-$50 722
Taxable Value$343 247
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $430 000 01