628 BECKLOW ST

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 900807004040

$370 238
Assessed Value
$370 238
Market Value
Annual Tax
$345 238
Taxable Value
Ownership
OwnerHASIAK BRITTANY ANNE
Mailing Address628 BECKLOW ST DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built2024
Living Area2 467 sq ft
Lot Size4 792 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$56 000
Building Value$314 238
Just (Market) Value$370 238
Assessed Value$370 238
Exemptions-$50 722
Taxable Value$345 238
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $443 700 01