560 HIGHLANDER DR

OAK HILL, Florida 32759 · Volusia County · Parcel 853100000062

$38 515
Assessed Value
$335 455
Market Value
Annual Tax
$23 195
Taxable Value
Ownership
OwnerDAVIDSON KEITH TR
Mailing Address560 HIGHLANDER DR OAK HILL FL 32759
Property Details
Lot Size2 039 044 sq ft
Use Code053
Valuation Breakdown
Land Value$41 360
Just (Market) Value$335 455
Assessed Value$38 515
Exemptions-$15 320
Taxable Value$23 195