56 FLORIDANA RD

DEBARY, Florida 32713 · Volusia County · Parcel 803425230010

$353 322
Assessed Value
$353 322
Market Value
Annual Tax
$353 322
Taxable Value
Ownership
OwnerKOFFSKY MITCHELL
Mailing Address36 BONITA RD DEBARY FL 32713
Property Details
Year Built2024
Living Area1 715 sq ft
Lot Size10 960 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$48 000
Building Value$305 322
Just (Market) Value$353 322
Assessed Value$353 322
Taxable Value$353 322
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $100 11
1 de julio de 2024 $100 11